Şartlar ve Koşullar

Şartlar & Koşullar Jet Araç:

 

1. Ödeme, araç hareket etmeden önce yapılmalıdır.

 

Ya da güvenli ödeme sistemimiz üzerinden rezervasyonunuzu yaparken ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

2. Bir rezervasyonun telefonla yapıldığı durumlarda, rezervasyon şartlar ve koşullarımıza tabidir ve müşteri kabul etmelidir.

 

3. Aynı rezervasyona iki veya daha fazla kişinin dahil edilmesi durumunda, rezervasyonu satın alan kişi, her iki taraf için veya tüm üyeler için vekil olarak hareket ettiği ve bu rezervasyon koşullarını partinin her üyesi adına.

 

4. Jet Araç, hizmetlerini Jet Araç dışındaki operatörler tarafından acente olarak sunabilir ve hizmetin kalitesinin aynı kalmasını sağlar.

 

5. Onay e-postası rezervasyonunuzdur. Bu, hem gidiş hem de dönüş yolculuğu için sürücüye veya temsilciye sunulmalıdır.

 

6. Biletinizdeki varış ve teslim alma adresleri, teslim alınacağınız ve teslim alınacağınız adrestir. Bunları veya başka herhangi bir ayrıntıyı değiştirmek isterseniz, bunu seyahat tarihinden 3 gün önce e-posta veya faks yoluyla doğrudan bize yazılı olarak iletmelisiniz. Bir rezervasyonda yapılacak herhangi bir değişiklik ek ücrete tabi olabilir.

 

7. Müşteriler, e-posta veya telefon yoluyla rezervasyonu iptal etme hakkına sahiptir. Müşteri tarafından yapılan herhangi bir iptal için, aşağıdaki iptal ücretleri uygulanacaktır: Transferden 12 saatten fazla bir süre önce, müşterinin ödediği paranın %100'ünü iade edeceğiz. Transferden 6 saatten az bir süre önce ceza, toplam ücretin %50'sine eşittir. Transfere 3 saatten az bir süre kala, bu transfer süresini kısa sürede başka bir müşteri için değiştiremeyeceğimiz için herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

 

8. Müşteriler, bir golf çantası dahil olmak üzere iki parça bagajla sınırlıdır. Fazla bagaj, rezervasyon sırasında beyan edilmelidir. Müşterinin fazla bagajı olması durumunda, Jet Araç fazla bagaj hakkı talep etme veya eşyaları taşımayı reddetme hakkını saklı tutar.

 

9. Jet Araç, alkol veya uyuşturucu etkisi altında olduğu düşünülen ve/veya davranışlarının şoföre, araca tehdit oluşturduğu düşünülen herhangi bir kişiyi taşımayı reddetme hakkını (ve şoförlerine delege etme hakkını) saklı tutar. veya diğer yolcu(lar).

 

10. Yolcuların araçlarımıza (her türlü silah/uyuşturucu/hayvan) almalarına izin verilmemektedir.

 

11. Jet Araç araçlarında sigara içmek yasaktır.

 

12. Jet Araç, araç(lar)ın kiralama süresine başlamak üzere zamanında varması ve varış noktasına zamanında ulaşması için her türlü makul yolu kullanacaktır. kontrolü dışındaki nedenlerden kaynaklanan herhangi bir gecikme durumunda herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Araçlar, Türk yasalarına göre yolcu ve üçüncü şahıs hasarları için tam sigortalıdır. Bununla birlikte, her türlü özen gösterilse de, müşterilerin malları tamamen kendi sorumluluğunda taşınır ve kayıp veya hasar için hiçbir sorumluluk kabul edilemez. Bu nedenle müşterilerin kendi seyahat sigortalarını kontrol etmeleri önerilir.

 

13. Jet Araç, yolcuyu teyit belgesinde gösterilen varış noktasına en az rahatsızlık ve rahatsızlık verecek şekilde taşımaya çalışacaktır. Ancak kontrolümüz dışındaki koşullar bu sorumluluğun yerine getirilmesini engelleyebilir. Aşağıda, kontrolümüz dışında olan durumlara örnekler verilmiştir:

 

  • araçta gecikmelere neden olan kazalar
  • kısıtlı araç erişimi
  • istisnai veya şiddetli hava koşulları
  • polisin taleplerine uymak
  • yoldaki ölümler ve kazalar
  • vandalizm ve terörizm
  • öngörülemeyen trafik gecikmeleri
  • üçüncü şahısların endüstriyel eylemi
  • diğer müşterilerin neden olduğu sorunlar
  • aracın bir polis memuru veya devlet memuru tarafından tutulması veya geciktirilmesi yolcu güvenliğini etkileyen diğer durumlar.

 

14. Jet Araç, kontrolümüz dahilindeki herhangi bir nedenle yolcularını teyit edilen varış noktalarına teslim edemezse, Jet Araç başka bir otobüs, tren, özel araç, taksi vb. gibi uygun ulaşımı sağlayacaktır. Jet Araç tarafından alternatif bir şekilde yapılan masraflar yolcunun biletli varış noktasına ulaşmak için yaptığı ulaşımın maliyeti, o varış noktasına taksi ile ulaşımın maliyetinden fazla olmayacaktır.

 

15. GEÇ VARIŞLAR

 

Uçuş Gecikmesi – Uçuşunuz ertelenirse ve sizi beklemek diğer yolcu(lar)a olan yükümlülüklerimizi tehlikeye atarsa, varışınızdan önce havaalanından ayrılmamız gerekebilir. Bu durumda, mümkünse bir sonraki uygun transferde yolcuları/yolcuları ağırlamak için her türlü çabayı göstereceğiz, ancak bu, sizin tarafınızdan biraz beklemeyi gerektirebilir. Havayolu veya yolcu(lar)daki gecikmelerin, uçuş programlarının yeniden planlanmasının, uçuş rotalarının değiştirilmesi veya uçuş iptallerinin sonuçlarından sorumlu değiliz. Transfer hizmeti yolcuyu/yolcuları alamazsa, herhangi bir geri ödeme talebi ilgili havayoluna yönlendirilmelidir.

 

Havaalanı Varış Gecikmesi:

 

Bagajın alınmasındaki gecikmeler veya rezerve edilen transferinizde gecikmeye neden olabilecek kayıp bagajlar hakkında bizi telefonla bilgilendirmenizi rica ederiz. Gecikmeyi bize bildirmeyen bir yolcu, seyahat etmediği varsayılacağı ve geri ödeme yapılmadan tamamen tahsil edileceği için transferini kaçırabilir. Havalimanında sürücü yolcu/yolcuların uçuş varış saatinden sonra bir saat kadar bekleyecektir. Bu süreden sonra, sürücü geç gelen müşteriyi transfer etmeye çalışacak, ancak bu mümkün değilse hiçbir sorumluluk kabul etmeyecektir. Rezervasyonunu yaptırdığı hizmeti kaçıran ve seyahat edemeyen ya da bir sonraki uygun hizmette seyahat etmemeye karar veren yolcularımıza geri ödeme yapmıyoruz (aynı bileti bir sonraki uygun transferde seyahat etmek için ekstra ücret ödemeden kullanabilirsiniz).

 

BAGAJ – Her yolcu bir parça el bagajı ve bir parça “kayıtlı bagaj” taşıyabilir.

 

16. İstanbul Havalimanı – Buluşma noktası

 

İstanbul havalimanı gelen yolcu salonunda üzerinde adınızın yazılı olduğu bir tabela arayın.

 

Şoförümüzle İstanbul havalimanının sürgülü kapılarının hemen ardından geliş salonunda buluşabilirsiniz.

 

Şoförünüzü havalimanında görememeniz durumunda lütfen +90 532 494 01 10 acil numarasını arayınız.

 

Lütfen, uçuşunuzun inişinden bir (1) saat sonra, herhangi bir gecikmeyi Jet Araç 'a e-posta veya telefon ile önceden bildirmeden, Uluslararası uçuşlar için ve iç hat uçuşları için 45 dakika boyunca NO SHOW olarak sınıflandırılacağınızı unutmayın.

 

17. Tüketicilerin yasal haklarını hiçbir şey etkileyemez.

 

18. Türk Hukuku bu koşulları her bakımdan yönetecektir.